Witamy w idealnym sklepie rowerowym!
[ zadzwoń do nas: 506 132 366 ]

sprawdzony sklep i serwis

sprawdź opinie naszych klientów na google i facebook'u!

darmowa wysyłka akcesoriów

jeśli zamówisz akcesoria za więcej niż 300 zł - wysyłka kurierska gratis!

odwiedź nasz sklep stacjonarny

poznań - ul. bukowska 82/84
 

Przechowalnia rowerów w Poznaniu

Jeśli nie chcesz by Twój rower niszczał na balkonie podczas zimy albo niepotrzebnie zajmował miejsce w mieszkaniu - oddaj go nam na przechowanie. Twój rower zapadnie u nas w błogi sen zimowy, a na wiosnę zrobimy mu przegląd i bezpiecznie oddamy w Twoje ręce. 

Przed odebraniem zadzwoń 3 dni wcześniej, a rower otrzymasz już po przeglądzie, nasmarowany, wyregulowany, napompowany i gotowy na następny sezon bezawaryjnej jazdy


Koszt przechowania roweru przez całą zimę (od października do 31 marca) to tylko 150 zł.
Po 31 marca za każdy dodatkowy tydzień - dopłata 10zł.
W cenę przechowania roweru wliczony jest koszt przeglądu przed sezonem.

 

Dla kogo?

Dla rowerzystów, którzy lubią jeździć wiosną i latem, dla przyjemności i rekreacji, a jesienią ich rower zapada w sen zimowy.


Dlaczego?

Jeśli nie masz suchego i bezpiecznego miejsca do przechowania swojego dwukołowca, a na wiosnę i tak planujesz oddać rower do przeglądu, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Za 150 zł, czyli za mniej niż kosztowałoby doprowadzenie roweru do stanu  używalności po zimie na balkonie, dostajesz:


- przechowanie roweru od października do 31 marca


- magazyn jest ogrzewany, ubezpieczony i monitorowany


- rower przed oddaniem go w Twoje ręce przechodzi przegląd (regulacje hamulców, biegów, centrowanie kół, smarowanie, pompowanie, wszystko to co robimy podczas podstawowego przeglądu)


- unikasz kolejek w serwisie rowerowym, które na początku sezonu potrafią być dłuższe niż miesiąc(!) i od pierwszych promieni wiosennego słońca cieszysz się jazdą!


- za dodatkową dopłatą możemy rozszerzyć serwis, dokonać gruntownej renowacji, a nawet przemalować Twój rower. Zima to idealny czas na takie projekty.


- rower można dostarczyć do naszego sklepu na ulicy Bukowskiej 82/84 - Poznań

 

 


ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZIŚ! 506 132 366

Przechowalnia rowerów