Witamy w idealnym sklepie rowerowym!
[ zadzwoń do nas: 506 132 366 ]

sprawdzony sklep i serwis

sprawdź opinie naszych klientów na google i facebook'u!

darmowa wysyłka akcesoriów

jeśli zamówisz akcesoria za więcej niż 300 zł - wysyłka kurierska gratis!

odwiedź nasz sklep stacjonarny

poznań - ul. bukowska 82/84
 

SERWIS ROWERU W ZIMIE - PROMOCJA

 

W styczniu i lutym zapraszamy do serwisu wszytkich tych, którzy chcą ominąć wiosenne kolejki i przy okazji oszczędzić kilka złotych. Nasze pakiety serwisowe oferujemy w obniżonych cenach:

 

PRZEGLĄD PODSTAWOWY 90 zł  styczeń/luty 50 zł

regulacja hamulców, regulacja przerzutek, centrowanie kół, kasowanie luzu w sterach i piastach, konserwacja łańcucha, sprawdzenie połączeń śrubowych, sprawdzenie oświetlenia, kontrola ciśnienia w oponach.


PRZEGLĄD PREMIUM 150 ZŁ styczeń/luty 100 zł

Przegląd podstawowy + smarowanie łożysk + czyszczenie napędu, w cenie robocizna za ewentualną wymianę: linek hamulcowych, linek przerzutek, napędu (łańcuch, kaseta/wolnobieg), klocków hamulcowych, dętek, opon, wkładu suportu, sterów i innych części.

 

PRZEGLĄD GENERALNY 250 ZŁ styczeń/luty 200 zł

Przegląd premium + serwis piast, łożysk sterowych, wkładu suportu + bardzo dokładne mycie roweru


Dlaczego obniżamy ceny napraw i serwisów zimą?

Obserwujemy wzrost użytkowania rowerów zimą, głównie jako środka transportu i jesteśmy pewni, że ten trend będzie się utrzymywał wraz z polepszaniem sieci dróg rowerowych w Poznaniu. Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również rowerzyści rekreacyjni, którzy na zimę całkowicie odstawiają swoje rowery i przypominają sobie o nich dopiero wiosną. Efekt tego jest taki, że co roku od marca do czerwca każdy serwis rowerowy jest zasypany rowerami. 

Zmusza nas to do umawiania klientów na konkretne dni, ponieważ nie mamy fizycznie miejsca, żeby przechowywać rowery oczekujące na przegląd (uwierzcie mi, próbowaliśmy kiedyś przyjować wszystkie rowery, z którymi pojawiali się u nas klienci. W efekcie więcej czasu zajmowało nam przstawianie i przeciskanie się pomiędzy dziesiątkami oczekujących rowerów niż zajowanie się właściwą naprawą i sewisem).

W kwietniu i maju standardem jest umawianie się z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem! Co roku jednak mamy wielu bardzo niezadowolonych klientów, którzy muszą wrócić do nas z rowerem dopiero za kila tygodni. Słyszymy, że powinniśmy zatrudnić więcej mechaników. Nie jest to jednak takie proste. Naprawa rowerów to wbrew temu co się niektórym wydaje jest skomplikowanym zajęciem wymagającym bardzo szerokiej wiedzy i doświadczenia. Nie mamy możliwości posiłkowania się doświadczonymi mechanikami sezonowo, naprawa rowerów to nie zbieranie truskawek.

 

Poprzez niższe ceny napraw w zimie chcielibyśmy przyzwyczaić Was do zadbania o rower przed sezonem. Zalet jest wiele:

 

- rower jest gotowy do jazdy od perwszych momentów wiosennego ocieplenia


- nie trzeba umawiać się na serwis, proponujemy tylko zadzwonić tylko tak dla pewości, że w danym dniu normalnie funkcjonujemy (zima to czas szkoleń i czasami może być nieczynne)


- niższa cena 


- rower może zostać u nas na kilka dni, więc łatwo dopasujesz jego odbiór do swojego terminarza