Witamy w idealnym sklepie rowerowym!
[ zadzwoń do nas: 506 132 366 ]

sprawdzony sklep i serwis

sprawdź opinie naszych klientów na google i facebook'u!

darmowa wysyłka akcesoriów

jeśli zamówisz akcesoria za więcej niż 300 zł - wysyłka kurierska gratis!

odwiedź nasz sklep stacjonarny

poznań - ul. bukowska 82/84
 

 

O nas

 

One More Bike czyli “jeszcze jeden rower” nie jest nazwą przypadkową. Jeden rower więcej często oznacza jeden samochód mniej. Chcielibyśmy widzieć coraz więcej rowerzystów na ulicach naszego miasta. Rower to dla nas nie tylko narzędzie rekreacji, ale przede wszystkim zanakomity środek transportu dzięki któremu możemy zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeżdżąc rowerem możesz zapomnieć o korkach i bez stresu dotrzeć wszędzie na czas.


One More Bike to nie kolejny sklep ze sprzętem sportowym. Sprzedajemy niezawodne rowery, części i akcesoria, które często sami używamy i możemy z czystym sumieniem polecić innym. 


Zanim wyjedziesz ze sklepu swoim nowym rowerem upewnimy się, że spełnia on wszystkie twoje wymagania. Jest wiele rodzajów rowerów i za nasz cel obieramy fachową pomoc w wyborze tego właściwego dla Ciebie.


Jeśli przesiadłeś się już na rower znajdziesz u nas szeroką gamę akcesoriów i części zamiennych do twojego roweru, a także profesjonalny serwis, w którym zadbamy aby Twój sprzęt działał bez zarzutu.


W One More Bike znajdziesz różne rodzaje rowerów i prawdziwych pasjonatów, którzy żyją rowerami. Jeździmy na różnych typach rowerów od lat zdobywając coraz większe doświadczenie. BMX, rowery górskie, szosowe, 29er, fat bike, ostre koło, single speed – możecie liczyć na fachową pomoc w każdej rowerowej dziedzinie. 

Od niedawna nabieramy również doświadczenia w przewożeniu dzieci!


One More Bike jest oficjalnym dealerem i punktem serwisowym rowerów:

Kross, Le Grand, Marin, Gazelle, Batavus, Surly, Babboe 

 

 

Staramy się prowadzić sklep w sposób jak najmniej uciążliwy dla środowiska. Wszelkie śmieci i odpady segregujemy aby jak 
najwięcej z nich było poddane recyklingowi (metal, aluminium, szkło, plastik, kartony, papier).