Witamy w idealnym sklepie rowerowym!
[ toll free : +1 800 603 6035 ]
 

 

O nas

 

Pomysł na One More Bike zrodził się w 2010 roku. Pracowałem wtedy w sklepie rowerowym w Londynie. Po pięciu latach nabierania doświadczenia jako mechanik i sprzedawca poczułem, że nadszedł czas na zmianę i zrobienie sklepu i serwisu po swojemu. 


Historia One More Bike rozpoczęła się w 2011 roku. Pozwól, że zacytuję siebie samego z tamtego czasu (z działu “O nas”):

One More Bike czyli “jeszcze jeden rower” nie jest nazwą przypadkową. Jeden rower więcej często oznacza jeden samochód mniej. Chcielibyśmy widzieć coraz więcej rowerzystów na ulicach naszego miasta. Rower to dla nas nie tylko narzędzie rekreacji, ale przede wszystkim znakomity środek transportu dzięki któremu możemy zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeżdżąc rowerem możesz zapomnieć o korkach i bez stresu dotrzeć wszędzie na czas.

 

Ta idea wciąż nam przyświeca, nic się nie zmieniło, ale poza patrzeniem na rowery jako środek transportu, zafascynowała mnie również idea roweru jako narzędzia do przeżywania przygód. Wszystkiemu winni klienci, dla których przygotowywaliśmy rowery na wyprawy. Rowery wyprawowe zwane inaczej trekkingowymi budowane na specjalne zamówienie pod mniej lub bardziej konkretne wytyczne stały się moją ulubioną odnogą One More Bike. Dlatego też w formacie naszej działalności nastąpiła ewolucja, od tradycyjnego układu: sprzedaż rowerów + serwis, przeszliśmy do formuły: serwis i naprawy + rowery budowane na zamówienie + sprowadzanie gotowych rowerów na zamówienie.

 

Serwis był od początku bardzo ważnym elementem One More Bike. Jest naszą integralną częścią i od zawsze był otwarty, “na widoku”, a nie schowany gdzieś z tyłu sklepu.

 

Rowery budowane na zamówienie to cały proces, dzięki któremu stajesz się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju sprzętu. Kliknij www.onemorebike.pl/przygoda i zobacz jak to u nas wygląda!

 

Gotowe rowery sprowadzamy na zamówienie! Pomożemy Ci znaleźć ten właściwy w całym gąszczu możliwości.

 

 

Poza tym w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym znajdziesz wybór potrzebnych akcesoriów i części zamiennych. One More Bike jest oficjalnym dealerem rowerów Marin, Surly, Babboe i rekomendowanym punktem serwisowym rowerów:

Kross, Le Grand, Marin, Gazelle, Batavus, Surly, Babboe 

 

 

Staramy się prowadzić sklep w sposób jak najmniej uciążliwy dla środowiska. Wszelkie śmieci i odpady segregujemy aby jak 
najwięcej z nich było poddane recyklingowi (metal, aluminium, szkło, plastik, kartony, papier).