Witamy w idealnym sklepie rowerowym!
[ zadzwoń do nas: 506 132 366 ]

sprawdzony sklep i serwis

sprawdź opinie naszych klientów na google i facebook'u!

darmowa wysyłka akcesoriów

jeśli zamówisz akcesoria za więcej niż 300 zł - wysyłka kurierska gratis!

odwiedź nasz sklep stacjonarny

poznań - ul. bukowska 82/84
 

 

Serwis i naprawa rowerów

 

Jesteśmy wyznawcami otwartego serwisu rowerowego. Nie chcemy chować się gdzieś na zapleczu z Twoim rowerem, warsztat jest integralną częścią naszego sklepu. Lubimy naprawiać rowery i chcemy się tym dzielić. 


 

Serwis i naprawa piast wielobiegowych Shimano Nexus i Alfine 
DOŚWIADCZENI MECHANICY

Duże doświadczenie i szeroka wiedza rowerowa - jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy.


ZNAJĄCY SIĘ NA RZECZY DORADCY

Nie tylko wiemy jak naprawić, ale potrafimy również doradzić jak najlepiej usprawnić rower tak, aby spełniał Twoje oczekiwania. Dużo jeździmy, testujemy rowerowe produkty - możesz nam zaufać!


POMOCNI ROWEROWI PRZYJACIELE

Lubimy rowery, lubimy o nich rozmawiać, jeśli też to lubisz to na pewno znajdziemy wspólny język. Masz pytanie? Zawsze
jesteśmy chętni podzielić się naszą wiedzą i opiniami na tematy rowerowe, okołorowerowe lub po prostu pogadać podczas gdy wymieniamy dętkę w Twoim rowerze.


Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisowania i naprawy rowerów. Dzięki profesjonalnie wyposażonemu warsztatowi jesteśmy w stanie wykonać wszystkie naprawy na najwyższym poziomie i w krótkim czasie. Możemy odebrać rower z twojego domu i dostarczyć go z powrotem po serwisie (Szczegóły tutaj).

 

Wykonujemy również renowacje. Potrafimy przywrócić starym rowerom blask i dawną świetność albo nadać im nowy styl i przeprojektować je wedle twoich wskazań.


SPAWAMY ROWERY!

Może nie dosłownie, ale w serwisie w naszym sklepie w Plewiskach wykonujemy również usługi spawalnicze. Ceny ustalane indywidualnie. Dzięki pomocy spawarki jesteśmy w stanie również odkręcić nieodkręcalne, wyciągnąć niewyciągalne itp. Zapraszamy do Plewisk zapieczone sztyce podsiodłowe i inne tego typu problemy.Potrzebujesz nietypowej lub skomplikowanej naprawy, której inne serwisy nie chcą się podjąć? Zajmujemy się piastami wielobiegowymi, przerabiamy rowery na jednobiegowe lub ostre koło, budujemy koła na zamówienie ...można by długo wymieniać.


 

Cennik najpopularniejszych usług

 

PRZEGLĄD PODSTAWOWY 90 ZŁ

regulacja hamulców, regulacja przerzutek, centrowanie kół, kasowanie luzu w sterach i piastach, konserwacja łańcucha, sprawdzenie połączeń śrubowych, sprawdzenie oświetlenia, kontrola ciśnienia w oponach.


PRZEGLĄD PREMIUM 150 ZŁ

Przegląd podstawowy + smarowanie łożysk + czyszczenie napędu, w cenie robocizna za ewentualną wymianę: linek hamulcowych, linek przerzutek, napędu (łańcuch, kaseta/wolnobieg), klocków hamulcowych, dętek, opon, wkładu suportu, sterów i innych części.

 

PRZEGLĄD GENERALNY 200 ZŁ

Przegląd premium + serwis piast, łożysk sterowych, wkładu suportu + mycie roweru

 

UWAGA! Ceny przeglądów dostosowywane są do konkretnych typów rowerów i np. dla rowerów bez przerzutek, lub dziecięcych wynoszą odpowiednio mniej.

Rower bardzo brudny będzie myty do stanu umożliwiającego pracę mechanika za co doliczana będzie opłata w wysokości 25 zł

WYMIANA DĘTKI/OPONY

15-35 ZŁ

CENTROWANIE KOŁA

15-35 ZŁ

REGULACJA HAMULCÓW PRZÓD I TYŁ

30 ZŁ

WYMIANA KLOCKÓW HAMULCOWYCH LUB LINEK + REGULACJA PRZÓD I TYŁ

40 ZŁ

REGULACJA PRZERZUTEK PRZÓD I TYŁ

30 ZŁ

REGULACJA PRZERZUTEK + WYMIANA LINEK PRZÓD I TYŁ

40 ZŁ

WYMIANA LINKI (HAMULEC LUB PRZERZYTKA)

20 ZŁ

WYMIANA NAPĘDU (ŁAŃCUCH + KASETA/WOLNOBIEG)

40 ZŁ

WYMIANA WKŁADU SUPORTU

30 ZŁ

WYMIANA STERÓW

30-40 ZŁ

MONTAŻ BŁOTNIKÓW

10-30 ZŁ

GWINTOWANIE MUFY SUPORTU (STANDARD WŁOSKI LUB ANGIELSKI)25 ZŁ
PLANOWANIE (WYRÓWNANIE FREZEM) MUFY SUPORTU LUB GŁÓWKI RAMY40 ZŁ
BUDOWA KOŁA/WYMIANA OBRĘCZY LUB PIASTY50 ZŁ
MALOWANIE PROSZKOWE RAMY I WIDELCA180 ZŁ
ROZŁOŻENIE ROWERU DO MALOWANIA I ZŁOŻENIE 150 ZŁ

 

USŁUGI NIETYPOWE LUB NIEUJĘTE W CENNIKU 60ZŁ ZA GODZINĘ PRACY MECHANIKA.
CENY NIE UWZGLĘDNIAJĄ KOSZTU CZĘŚCI ZAMIENNYCH, ZAWIERAJĄ PODATEK VAT.

 

Odbiór i dowóz rowerów

Koszt usługi w obie strony w promieniu do 10 km od naszego sklepu to 50zł. Dla innych lokalizacji cenę ustalamy indywidualnie. 

 

W celu umówienia odbioru prosimy zadzwonić pod numer: 506132366. Podczas odbioru pracownik sklepu dokona wyceny serwisu lub naprawy i wypisze potwierdzenie przyjęcia roweru. Przed przystąpieniem do pracy mechanik skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia kosztu jeśli będzie on różnić się od wstępnego oszacowania. Po wykonanym serwisie skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu zwrotu roweru.