Witamy w idealnym sklepie rowerowym!
[ zadzwoń do nas: 506 132 366 ]

sprawdzony sklep i serwis

sprawdź opinie naszych klientów na google i facebook'u!

darmowa wysyłka akcesoriów

jeśli zamówisz akcesoria za więcej niż 300 zł - wysyłka kurierska gratis!

odwiedź nasz sklep stacjonarny

poznań - ul. bukowska 82/84

SURLY Long Haul Trucker Czarny - Koła 28"

7 199,00 zł

 

SURLY Long Haul Trucker Czarny - Koła 28"

 

Napęd 3 x 10

Klasyczny rower do touringu na ramie ze stali cro-mo. 

Przez lata swojego istnienia Long Haul Trucker doczekał się wielu oddanych wielbicieli. Użytkownicy doceniają to, że można na nim polegać i komfortowo jeździć niezależnie od potrzeb, czy to na wyprawie przez kontynent czy wypadzie do sklepu na rogu. Został zaprojektowany w taki sposób, aby był w stanie przewieźć dużo bagażu i jednocześnie dobrze się prowadził.

Pod wieloma względami jest to typowy rower do touringu. Ma nisko zawieszoną mufę suportu, długie tylne widełki co owocuje bardzo stabilnym rowerem. Ma wszelkiego typu mocowania: do bagażników, koszyków bidonu, błotników, zapasowych szprych.

Dlaczego ramy wyprawowe są budowane ze stali chromowo-molibdenowej? Po pierwsze jest to dużo większy komfort jazdy na długich dystansach. Cro-mo dobrze tłumi drgania i amortyzuje nierówności. Po drugie, w rzadkich na szczęści przypadkach uszkodzenia ramy, stal można zespawać wszędzie na świecie bez większych problemów. Naprawa aluminium, tytanu czy włókien węglowych to już nie taka prosta sprawa.

Rury ramy mają grubsze ścianki i większą średnicę niż standardowe ramy szosowe i sportowe co przystosowuje ramę do dużych obciążeń. Tak jak wszystkie ramy Surly, prześwit dla opon jest odpowiednio duży, co pozwala na stosowanie grubszych rozmiarów jeśli zależy Tobie na komforcie przy długo dystansowej jeździe po nierównych trasach. Widelec ma wszelkiego rodzaju gwintowane otwory pozwalające na motaż większości typów przednich bagażników.

Kompletny rower wyposażony jest w rozsądny zestaw komponentów, wytrzymałych i sprawdzonych.


BARDZO DOKŁADNE SPECYFIKACJE, GEOMETRIA RAMY ITP. DOSTĘPNE NA STRONIE SURLYBIKES.COM

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję